Even nazomeren

Als de weersverwachting klopt, kunnen we vandaag even wat nazomeren. Dat staat me wel aan, want er staat weer een dagje met mijn fotomaatje op het programma. Lekker om aan het eind van deze herfstachtige week even op pad te kunnen en de zon op te zoeken.

Een vrolijke vrijdag gewenst!

27 gedachten over “Even nazomeren

    • Dankjewel, het was heerlijk aan de Friese IJsselmeerkust vanmiddag. Doodmoe en voldaan thuisgekomen met een paar honderd foto’s. Morgen nog even een paar uurtje nagenieten in de tuin. Daarna duiken we de herfst in, maar dit pakken ze ons niet meer af. Fijn weekend, Bea.

      Geliked door 1 persoon

  1. Ziet er idd naar uit Jan, voor mij mag het nog lang nazomeren, zo van nu tot eind April of zo 🙂 Mooie pluizige foto heb je daar, het licht speelt ook heel mooi in de verschillende krullen en webben. Fijne en zonnige Vrijdag gewenst Jan !

    Geliked door 2 people

    • Dankjewel, Marc. Vandaag hebben we een geweldige dag gehad aan de Friese IJsselmeerkust. Dat pakken ze ons net meer af. Morgen nog even nagenieten in de tuin en daarna duiken we echt de herfst in. We zullen er toch wel weer door moeten, dus laten we er maar het beste van hopen.

      Geliked door 1 persoon

Reacties zijn gesloten.