Speelkwartier tussen Wâldwei en Swartewei

Het duurde niet lang voordat de reebok samen met de kalveren aan de lunch begon …

Al snel verscheen ook de reegeit om zich bij haar gezin te voegen …

Even later kon ik een paar groepsfoto’s van het gezinnetje maken …

Het kon niet missen, het speelkwartier was aangebroken. En ik mocht erbij zijn …

Het viertal was te dartel om het bij foto’s te laten, daarom tot slot nog een paar minuten video …

27 gedachten over “Speelkwartier tussen Wâldwei en Swartewei

  1. Geweldig om dat te zien. Het filmpje is hierbij echt een meerwaarde. Knap dat je dit filmpje zo hebt kunnen maken vanaf de grote afstand. Gebruikte je de auto als statief?
    Het is te hopen dat mamma tijdens het spelen ze meteen leert dat ze niet de drukke weg gaan oversteken.
    Ik vraag me, al kijkend, af of ze dat gemaaide gras lekker en handig vinden of dat ze het liever zelf ‘afmaaien’.

    Geliked door 1 persoon

  2. Bijzonder mooi, foto’s en een filmpje, je mag er trots op zijn.
    Jammer dat ze niet kunnen praten, de serie echt iets voor een familieavond: kijk, dat is mamma. 🙂 Maar daar doen reeën waarschijnlijk niet aan.

    Geliked door 1 persoon

    • Ze bevonden zich naar schatting op zo’n 300 m van me. En aan het eind was nog de autoweg van Drachten naar Leeuwarden te zien, die was nog naar schatting 50-100 m verderop. Ze zijn gewend om te leven in ons drukke landje en trekken zich nergens wat van aan.

      Like

Reacties zijn gesloten.